Російські військові ріжуть корів та свиней жителів окупованої громади на Харківщині

11.05.2022 18:34 Борова
Фото: УНІАН Фото: УНІАН
У тимчасово окупованій Борівській громаді Харківської області російські військові почали самовільно займати будинки місцевих жителів.

У Борівській ТГ окупанти живуть у закладах соціальної інфраструктури та самовільно займають будинки місцевих жителів, користуються їхніми запасами продуктів, ріжуть корів, свиней, курей та іншу живність. Про це 11 травня повідомила Борівська селищна рада.

До представників офіційної влади надходить інформація і про те, що місцеві мародери допомагають окупантам грабувати будинки.

Із самої Борової переважна частина ворожих військ вийшла. Частково поменшало їх і в Богуславці. Зменшилася також кількість блокпостів на території громади. Однак у місцях перебування великої кількості російських військових контроль за пересуванням міцевого населення останніми днями посилився.  А найбільше живої сили і техніки окупантів зосереджено в Ізюмському, Дружелюбівці, Чернещині, Першотравневому, Підвисокому, Пісках-Радьківських, Ольгівці, а також у лісах і лісопосадках. У Гороховатці та Бахтині періодично спостерігається активний рух ворожої техніки. З деяких населених пунктів працює ворожа артилерія. Для мирних жителів таке сусідство становить значні загрози включно з небезпекою підриву на мінах і розтяжках, установлених окупантами в зелених зонах.

Та є і добрі новини. У Боровій, Богуславці, Новоплатонівці, Загризовому та Підлимані відновлено електропостачання, яке було відсутнє понад три тижні через пошкодження ліній електропередач обстрілами.

– Наші працівники електромереж справжні герої, адже змогли провести ремонтні роботи в надскладних умовах і повернути людям електрику у помешкання. На жаль, значна частина громади все ще залишається без світла. Коли воно буде відновлене, наразі невідомо, адже лише в Ізюмському повалені понад 30 електроопор, – повідомили у Борівській селищній раді.

За інформацією селищної ради, борівчани тримаються, господарюють, працюють на городах. А деякі фермери, попри все, продовжують посівну кампанію.

Автор: Андрій Соха