Села окупованої громади на Харківщині опинились під владою маргіналів

29.05.2022 15:15 Борова
Фото: 2day.kh.ua Фото: 2day.kh.ua

Борівською територіальною громадою Харківської області наразі керує російський комендант за допомогою колаборантів, а по селах влада – в руках у місцевих маргіналів.

Як повідомили у Борівській селищній раді, у селах громади рашистам прислужують деякі місцеві мешканці з числа маргіналів. Окупанти надають їм зброю, певні повноваження та ілюзію влади, щоб контролювати місцеве населення. Користуючись цим, маргіналізовані елементи грабують хати своїх односельців, забирають автотранспортні засоби, хизуються викраденими речами та одягом і вдягають у них своїх дітей. 

Також повідомляють про те, що староста найбільшого за кількістю населення старостинського округу Борівської громади також пішла на співпрацю з окупантами. 

– Вона ходить по домівках місцевих жителів разом з рашистами, веде перепис населення, допомагає російським військовим із розселенням у селі, надає інформацію про місцевих мешканців та навіть пиячить з окупантами, – йдеться у повідомленні. 

Також у  Боровій, Підлимані, Новоплатонівці, Богуславці оупанти активно шукають працівників залізниці, хочуть відремонтувати новоплатонівський залізничний місток та відновити залізничне сполучення Куп’янськ – Святогірськ для своїх військових цілей. 

Бойові дії на території Борівщини наразі не ведуться, але останніми днями борівчани чують звуки вибухів з боку Куп’янська, Лиману та інших населених пунктів, де точаться бої. 

Раніше ми писали також, що на Борівщині російські військові катують людей