У Борівській громаді відмінили евакуаційні автобуси

05.04.2022 17:52 Борова
Фото: slovoidilo.ua Фото: slovoidilo.ua

У Борівській громаді Харківської області відмінили евакуаційні автобуси, що були заплановані на 6 квітня. 

Вчора, 4 квітня, у Борівській громаді оголосили евакуацію. На 6 квітня були заплановані евакуаційні автобуси, втім їх відмінили. Про це сьогодні, 5 квітня, повідомив очільник Борівської громади Олександр Тертишний.

– У зв’язку із загостренням ситуації по запланованому маршруту руху евакуаційних автобусів завтра, 06.04.2022 року, евакуація з Борівської громади до евакуаційних поїздів у Краматорськ відміняється. Про можливість безпечного виїзду евакуаційних автобусів нам повідомлять, як тільки це буде можливо. А ми, своєю чергою, повідомимо вас про час і дату виїзду, – повідомив Борівський селищний голова.

Читайте також: Російські військові взяли під контроль населений пункт Харківщини

Він наголошую, що евакуація – це добровільне рішення кожного, і здійснюється вона виключно за бажанням громадян.

– У зв‘язку з тим, що на території Ізюмського району у безпосередній близькості до нашої громади ведуться активні бойові дії, до селищної ради звертаються громадяни з проханням допомогти їм виїхати за межі Ізюмського району. Сказати точно чи передбачити, які саме події відбуватимуться чи не відбуватимуться на території нашої громади в найближчі дні чи тижні, ніхто не може. Адже йде війна, і ситуація може змінюватися у будь-який момент. Тож нами було прийнято рішення надати допомогу людям, які хочуть виїхати, – сказав Олександр Тертишний.