У Борівській громаді значно зменшилась кількість окупаційних військ

25.07.2022 20:10 Борова
На фото селище Борова. Джерело: Борівська селищна рада На фото селище Борова. Джерело: Борівська селищна рада
Окупанти вивели значну кількість своїх військ з Борівської громади в напрямок Куп'янська.

Як повідомляє Борівська селищна рада, така втеча ворога зумовлена прицільним ураженням вогнем місць зосередження окупантів. Утім, військові рф, які залишилися на Борівщині, проявляють більше агресії до місцевих та висловлюють невдоволення ситуацією.

Крім того, окупанти продовжують боротися з усім українським на тимчасово окупованих територіях. Так, російські програми та підручники обіцяють привезти в школи Борівської громади з краснодарського краю.

– Відомо, що шкільні бібліотеки сусіднього Куп’янського району вже отримали розпорядження від окупаційної влади скласти реєстр усіх наявних у них книг, виданих починаючи з 1991 року, та утилізувати їх. Знищенню підлягають навіть казки та дитячі ілюстровані книжки, де майже немає тексту, – повідомляє Борівська селищна рада.

Також повідомляється, що 25 липня з Борівщини, Ізюмщини, Куп‘янщини, Шевченківщини та інших громад через селище Печеніги була проведена евакуація. Вдалося вивезти близько тисячі мирних жителів. Утім, евакуація пройшла з деякими ускладненнями та ледь не була зірвана.

Нагадаємо, окупанти намагаються дестабілізувати ситуацію в Ізюмському районі та влаштовують провокації.

Автор: Анастасія Хушану