У Боровій новий навчальний рік почнеться у дистанційному режимі

24.07.2023 18:56 Борова
Фото: Ерудит.нет Фото: Ерудит.нет

У Борівській громаді Харківської області у зв’язку з територіальною близькістю громади до зони ведення бойових дій, 2023-2024 навчальний рік у закладах освіти розпочнеться онлайн.

Як пише «Слобідський край» з посиланням на Борівську селищну раду, питання підготовки до навчального року розглянули на робочій нараді, яку 24 липня провів начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний.

За словами головного спеціаліста відділу з питань гуманітарної політики Світлани Шведченко, загалом, у дистанційному режимі працюватимуть 6 закладів загальної середньої освіти, де навчатиметься 1124 дитини.

Наразі тривають заходи з підготовки до нового навчального року: формуються класи, списки дітей, штатний розпис, навчальні плани тощо. Відбувається моніторинг щодо забезпечення учнів та вчителів технічними ресурсами для онлайн-навчання.

На коригування подана проєктно-кошторисна документація щодо капітального ремонту Борівського ліцею. Також у громаді проводяться заходи з облаштування захисних споруд на території закладів освіти.

Нагадаємо, фермери Борівської громади змушені наймати саперів для обстеження своїх земельних ділянок, щоб якнайшвидше повернутися до роботи. Міжнародні та гуманітарні організації не можуть займатися розмінуванням через близькість до лінії фронту.

Раніше ми повідомляли, що у Боровій встановлено сучасну автоматизовану систему оповіщення населення, яка автоматично вмикатиметься у разі оголошення повітряної тривоги на території громади.

Нагадаємо також, що у селищі Борова Харківської області розпочала роботу комісія, яка розглядатиме надання компенсацій за пошкоджені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій.

Головні новини Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.