У селищі Борова працюють мобільні бригади лікарів. Графік прийому

09.01.2023 15:04 Борова
Фото: gov.kz Фото: gov.kz

Сьогодні, 9 січня, у селище Борова Харківської області приїхали мобільні бригади лікарів. Вони прийматимуть жителів упродовж наступних кількох днів.

Про це повідомили у Борівській селищній раді, передає медіа «Слобідський край».

З 9 по 13 січня включно у селищі Борова працюватимуть мобільні бригади лікарів з Харкова. Гінеколог та педіатр, які здійснюють прийом у пересувному відділенні біля ФОКу, працюватимуть до 13 січня включно. Хірург, кардіолог та невропатолог працюватимуть у приміщенні музичної школи протягом трьох днів – з 9 січня до 14:00 11 січня. А до лікаря УЗД можна потрапити у середу, 11 січня. Прийом пацієнтів здійснюватиметься у приміщенні поліклініки з 08:00 до 14:00, 2-й поверх, кабінет № 3. Усі лікарі починають працювати з 8-ї ранку.

Пацієнтів прийматимуть у порядку живої черги. Попередній запис не потрібен. Огляд, консультації та призначення лікування здійснюватимуться безкоштовно.

– Ці мобільні бригади лікарів уже приїжджали до нас двічі – у листопаді та грудні. Люди залишилися задоволені і просили, аби лікарі приїхали ще. У майбутньому плануємо знову організувати приїзд медиків, оскільки протягом довгого часу в окупації люди не могли потрапити до кваліфікованих фахівців, а це вкрай важливо. Плануємо, аби такі прийоми лікарів проводилися десь раз на місяць, – розповів медіа «Слобідський край» начальник Борівської селищної військової адміністрації Олександр Тертишний.

Нагадаємо, наприкінці минулого року військові передали дітям Борівської територіальної громади подарунки до свят, а ТГ отримала від благодійників генератори і ноутбуки.

Більше новин селища Борова та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.