У Боровій викрили зрадника, який працював у «народній міліції»

17.11.2022 09:49 Борова
Харківська обласна прокуратура повідомила про підозру 64-річному жителю Борової, який під час окупації співпрацював з ворогом.

Як повідомили в пресслужбі облпрокуратури, чоловік добровільно почав співпрацювати з окупантами та обійняв посаду «чергового чергової частини» в незаконно створеній «народній міліції».

«Колаборант провадив контрольно-пропускний режим у відділі «народної поліції» та охорону адміністративної будівлі. Вказані обов’язки здійснював у період часу з 08:00 до 08:00 наступного дня та заступав через одну добу», – йдеться у повідомленні.

Зраднику повідомлено про підозру за ч. 7 ст. 111-1 КК України (колабораційна діяльність).

Нагадаємо, нещодавно працівники ДБР у взаємодії з Нацполіцією Харківщини повідомили про підозру колишній співробітниці правоохоронних органів, яка після початку російського вторгнення працювала на загарбників у селищі Дворічна Харківської області.

Ще один  колишній поліцейський під час окупації Чкаловської громади перейшов на бік ворога і, як міг, допомагав російським воякам.  Він обвинувачується у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає довічне позбавлення волі з конфіскацією майна. Поплічника ворога судитимуть заочно.