З окупованих громад Харківщини евакуювали понад 800 людей

04.07.2022 18:15 Борова
Фото Борівської селищної ради, зруйнований окупантами будинок у селі громади Фото Борівської селищної ради, зруйнований окупантами будинок у селі громади
4 липня відбулася чергова евакуація з окупованих територій Харківської області.

Як повідомляє Борівська селищна рада, з кількох громад удалося евакуювати понад 800 людей. Утім, назвати евакуації спокійними не можна.

– Щопонеділка евакуація стає все складнішою через обстріли в цьому районі. Проте, під час шести проведених евакуацій жодна людина з-поміж евакуйованих не постраждала завдяки злагодженій роботі волонтерів, силовиків, органів влади та гарній підготовці до евакуації самих мешканців. Чи будуть можливими наступні евакуації, невідомо, все залежить від безпекової ситуації та поведінки росіян, – йдеться у повідомленні.

Борівчани, яким удалося виїхати, намагаються всіляко допомагати та підтримувати людей, що залишилися в окупації. Так на окуповані території передають необхідну гуманітарну допомогу, втім доставити її туди не завжди вдається.

– Операція з передачі гумдопомоги потребує значних зусиль багатьох відчайдушних людей та обтяжена численними ризиками, – зазначають у селищній раді.

Для рідних та близьких борівчан зробили спеціальну онлайн-форму для передачі необхідних продуктів чи медикаментів. Після її заповнення з відправником зв'язуються волонтери, стовідсоткової гарантії на доставлення допомоги немає.