Майбутній гімн про громаду та сюрпризи ювілярам: як Циркунівська громада відсвяткувала День села

25.08.2021 18:08 Циркуни
Фото: Циркунівська сільська рада Фото: Циркунівська сільська рада

Майбутній гімн про громаду від місцевих жителів, сюрпризи для молодят та ювілярів, які відсвяткували срібне та золоте весілля, а ще – яскраве фаєр-шоу, феєрверк і дитячі зони та розваги – Циркунівська громада відзначила 246-річчя з дня заснування села.

Вірш про рідне село

Напередодні Дня Незалежності, 23 серпня, жителі Циркунівської громади відзначили 78-ту річницю визволення села від нацистських загарбників та 246-річчя з дня його заснування. Через карантин минулорічне святкування не відбулося. Тому цьогоріч у громаді вирішили подарувати місцевим жителям масштабне свято. Готувалися до нього заздалегідь.

Так, відділ культури, спорту та молоді Циркунівської сільради оголосив конкурс на найкращий віршований текст про громаду. Із надісланих робіт обрали найкращі та, скомпонувавши їх в одне ціле, поклали на музику. У майбутньому саме ця пісня має стати гімном громади.

– Напередодні дня села ми оголосили конкурс, де могли брати участь усі охочі. Завданням було написати вірш про рідне село. Три вірші ми об’єднали в пісню про громаду. Вийшло так гарно, що сільський голова запропонував навіть зробити цю пісню гімном села. Звичайно, для цього необхідно буде пройти певну процедуру. Але такий задум є, – розповіла начальниця відділу культури, спорту та молоді Ніна Сергієнко.

Пісня про громаду стала ізюминкою святкування. Її презентували працівники сфери культури на початку програми. Сільський голова Микола Сікаленко нагородив авторів пам’ятними подарунками. Це місцеві жителі Михайло Ігнатов, Олена Момот та Оксана Мальцева.

Також активні громадяни отримали нагороди від Харківської обласної ради, Харківської районної ради, Циркунівської сільської ради та народного депутата.

Так, за вагомий внесок у розвиток та підтримку Циркунівської громади грамоти Харківської обласної ради отримали активна місцева жителька Катерина Мішнєва та настоятель Свято-Миколаївського храму УПЦ Аполінарій Рожок.

Цінні подарунки отримали начальниця відділу культури, спорту та молоді Циркунівської сільської ради Ніна Сергієнко та спеціаліст відділу Юлія Фоменко.

Орденом Харківської районної ради за багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм нагородили Надію Близнюк, яка працювала секретарем Циркунівської сільської ради понад 25 років, та депутата з 23-річним стажем Василя Бутенка.

Медалями Харківської районної ради за сумлінну працю та високий професіоналізм, а також активну громадську діяльність нагородили медсестру Русько-Тишківської амбулаторії Наталію Рєдіну та сторожа Русько-Тишківського ліцею Миколу Мальцева.

Також подяки від районної ради отримали колектив Циркунівського відділення «Укрпошти», працівник ТОВ «Відродження» Олександр Гребенюк та музичний керівник дитсадка «Сонечко» Вікторію Довгаль.

Грамоти та подяки Циркунівської сільської ради за вагомий внесок у справу навчання та виховання отримали освітяни Іван Бєлий, Любов Пивоварова, Володимир Чалий, Микола Бочарніков, Тетяна Дрючан та Василь Чернов.

Почесними грамотами Циркунівської сільської ради нагородили спортсмена та призера міжнародних змагань з тхеквондо (ВТФ) Дениса Вороновського, директорку Циркунівського будинку культури, керівницю хореографічного колективу «Гарний
настрій» Анну Пахомову.

Подяки від народного депутата України отримали активні працівники закладів культури Циркунівської громади. Це керівники вокальних колективів Циркунiвського будинку культури подружжя Галина та Володимир Гейко, які отримали звання «Заслужений артист естрадного мистецтва».

Також подяку отримали колектив Русько-Тишківської амбулаторії, директор Циркунівського ліцею Оксана Дудченко та колектив цього закладу. До речі, цього року ліцей отримав бронзову медаль на міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти 2021».

Читайте також: Понад 9 мільйонів гривень на дороги: у Циркунівській громаді стартує капітальний ремонт автошляхів

Вітали молодят та ювілярів

Концертна програма цього року була різноманітною та насиченою. Загалом вона тривала близько трьох годин. У відділі культури намагалися організувати цікаве свято для всіх жителів громади – і дорослих, і малих. Тому для дітей біля Будинку культури облаштували дитячу зону, де працювали аніматори та батути. Святковий настрій місцевим жителям
дарували творчі танцювальні та вокальні колективи.