Які дороги відремонтують у Циркунівській громаді

26.04.2021 16:45 Циркуни
carakoom.com carakoom.com

26 квітня у Циркунівській громаді Харківської області повідомили, що державним коштом цього року запланували ремонт доріг на п'яти вулицях.

У селах Руські та Черкаські Тишки цього року відремонтують вулиці Лопатіна, Лісну та Макарова, які пролягають через центр населених пунктів та з'єднують їх із дорогою Липецького напрямку.

Читайте також: На місцевій дорозі Дергачі – Дворічний Кут ремонтують міст

Про це 26 квітня під час прямого ефіру у Facebook "Слобідському краю" повідомив голова Микола Сікаленко. 

— Ремонт цих доріг дасть можливість вирішити масу логістичних питань безпосередньо для самих жителів. Ці дороги були абсолютно непроїзними, — розповів сільський голова.

У Циркунах цього року запланували закінчити ремонт дорожнього покриття по вулиці Зарічанській. Тут частину дороги відремонтували два роки тому. Також дорожній ремонт проведуть і на вулиці Горького.

— Це фінансування винятково з державного бюджету. Щодо ремонту за місцевий кошт, то чекаю список від комісії житлово-комунального господарства сільської ради, яка має надати пріоритетні напрямки. Тільки після цього ми розглянемо цей список на бюджетній комісії та на сесії виділимо кошти на цей напрямок, — повідомив Микола Сікаленко. 

Автор: Олена Загребельна