Циркунівським волонтерам терміново потрібні каски та бронежилети

26.07.2022 11:21 Циркуни
Фото: Микола Сікаленко Фото: Микола Сікаленко
Волонтерам Циркунівської громади Харківської області, яку постійно обстрілюють, терміново потрібні каски та бронежилети.

Як розповів «Слобідському краю» голова Циркунівської громади Микола Сікаленко, останнім часом обстріли громади, які і не припинялися, ще більше посилилися. Кожного дня в громаді декілька руйнувань. У таких умовах команда місцевих волонтерів розвозить гуманітарну допомогу як по Циркунах, так і, коли є хоч якась можливість, у Руські та Черкаські Тишки. Часто з доставкою допомагають військові.


«Зараз наша команда складається з 8 чоловіків, які кожен день ризикують власним життям, намагаючись допомогти односельцям, які відмовляються покинути свої домівки. Хлопці не тільки у будь-який час розвантажують гуманітарну допомогу, але й розвозять її, куди тільки можуть. Вони не шкодують ані власних авто, які вже неодноразово підпадали під обстріли, ані себе. У кожного з них є родина, але практично кожного дня вони намагаються допомогти мешканцям громади. Обстріли застають їх у різних місцях, де немає укриттів. Тому вони всі у синцях та подряпинах. Але поки що Бог милував».

Команді, яка з квітня (після деокупації громади) працює в критично небезпечних умовах, вкрай необхідні засоби індивідуального захисту – 8 комплектів касок та бронежилетів. Тому звертаємося до всіх, у кого є можливість, допомогти тим, хто допомагає іншим.

Контактний телефон – 0689676468

Автор: Лариса Гнатченко