У Циркунах можна оформити статус дитини, що постраждала внаслідок бойових дій

23.09.2023 14:50 Циркуни
Фото: ілюстративне Фото: ілюстративне

Звернутися до Циркунівської сільської ради Харківської області мають право батьки, які на дату звернення проживають  постійно на території громади. 

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на інформацію Циркунівської сільської ради.

Діти, які проживали, проживають або виїхали з території Циркунівської громади в період з 24 лютого 2022 року по 06 травня 2022 ріку, мають право на отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Перелік необхідних документів: 

  • Висновок оцінки потреб сім’ї у соціальних послугах , підготовлений КУ Центр надання соціальних послуг Циркунівської сільської ради;
  • Оновлений витяг з реєстру територіальної громади / Єдиному державному демографічному реєстрі (поновлений витяг, на дату подання заяви);
  • Заява за зразком;
  • Копія свідоцтва про народження, або інший документ, що посвідчує особу дитини;
  • Копія паспорта батьків;
  • Копія ідентифікаційного податкового номера (код);
  • Документ, що підтверджує повноваження законного представника дитини;
  • Довідка про взяття дитини на облік як внутрішньо переміщеної особи (у разі наявності).

У разі відсутності відомостей задекларованого/ зареєстрованого місця проживання, необхідно додатково надати інформацію, довідку зі школи, що дитина навчається / навчалася в ліцеях Циркунівської громади, з медичного закладу інформацію про укладення декларації про те, що дитина перебувала на обліку в Циркунівській або Русько-Тишківській амбулаторії. Акт (за підписом сусідів та вказаними їх паспортними даними) про те, що дитина проживала на території громади під час окупації з 24.02.2022 року по 06.05.2023 року.

 Раніше ми писали, що у селі Олександрівка Циркунівської громади Харківської області фахівці АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання.

Нагадаємо також, що сапери повністю розмінували межі села Циркуни, залишилося розмінувати прилеглі поля.  Під час виконання своїх обов'язків у Циркунах загинуло двоє саперів, ще один вибухотехнік отримав поранення.

Раніше ми повідомляли, що Кабмін визначив шість населених пунктів у п'яти областях України для комплексного відновлення за новими принципами. Серед них – село Циркуни Харківського району.

Більше новин Циркуни читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко