У Циркунах відновлення електропостачання вийшло на фінальний етап

18.04.2023 16:53 Циркуни

Наразі фахівцям Липецького району Харківської області електричних мереж залишилося заживити в населеному пункті близько 200 точок обліку при загальній кількості у 3 тисячі абонентів.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу «Харківобленерго».

«Під час окупації та постійних обстрілів житлові будинки та  інфраструктура села зазнали значних пошкоджень. Приблизно 80 % електричних мереж були розбиті вщент, тому довелося їх підіймати майже з «нуля», – розповів провідний інженер Липецького РЕМ Роман Ганган.

Циркуни заживлення світла

Ремонтні бригади обленерго відновили 20 км повітряних ліній 0,4 кВ, установили близько 150 опор та замінили 17 трансформаторів.

«До повного заживлення села усього декілька кроків, але вони найскладніші. Саме мережі, які залишилося відновити, вкрай розбиті, тому з ними доведеться ще працювати. Але ми робимо все можливе, щоб якомога швидше дати світло та створити умови для повернення місцевих мешканців до рідних домівок», – зазначив Роман Ганган.

Циркуни світло

Раніше ми писали, що на дачі у Циркуни зараз їздити небезпечно.

Нагадаємо, що з Циркунів запустили перший за час війни маршрут до Харкова. Багатодітній родині з Циркунів допоможуть відновити будинок.

Головні новини Циркуни та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Ксенія Карпенко