У селище Дослідне та Стару Миколаївку вперше за дев'ять місяців дали світло

29.12.2022 17:49 Чкаловське

У селі Стара Миколаївка та селищі Дослідне Чкаловської громади відновили електропостачання.

Як повідомив кореспондентці медіа “Слобідський край” начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко, роботи з відновлення електропостачання у громаді тривають.

– У нас є Стара та Нова Миколаївка, у Новій уже давно було світло. А Стара Миколаївка була під'єднана до електропостачання тільки вчора (28 грудня). Там були пошкодження електромереж на 70 %, окрім світла, у людей у цьому селі є газопостачання. Також вчора дали світло в селище Дослідне. Без електрики поки залишаються села Михайлівка та Гракове, – сказав Сергій Котенко.

За його словами, відновлення електропостачання в населених пунктах Чкаловської громади ускладнюється засміченістю вибухонебезпечними предметами. Наразі на території громади працюють сапери та вибухотехніки.

Нагадаємо, фахівці Чугуївського району електричних мереж АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання в селах Леб'яже, Юрченкове та Іванівка Чкаловської громади. А село Мосьпанове Малинівської громади живе без світла майже з початку війни. Також ми розповідали, в якому стані перебувають школи Малинівської громади.

Інші новини Чкаловське та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану