В якому стані навчальні заклади Малинівської громади. Фото

07.12.2022 12:25 Малинівка

Через численні обстріли у Малинівській громаді Харківської області постраждало чимало навчальних закладів.

За час повномасштабного вторгнення Малинівська громада була обстріляна окупантами безліч разів, повідомляє медіа “Слобідський край”.

– У нашій громаді було дуже багато “прильотів”. Лише у Малинівському ліцеї № 2 вибуховою хвилею від авіаудару пошкоджено всі 28 вікон. Також був “прильот” у їдальню цього ж ліцею, пошкоджено дах та саме приміщення побите. Наразі завдяки співпраці з партнерами громада отримала півтора мільйона гривень на ремонт цих руйнувань. Також за ці кошти будемо ремонтувати бомбосховище у дитячому садочку, – розповів “Слобідському краю” начальник Малинівської селищної військової адміністрації Микола Семер‘янов.

За словами Миколи Семер’янова, менш за все у Малинівській громаді постраждав ліцей № 1 – там лише вибиті та посічені уламками вікна. Як розповідає начальник відділу освіти, культури, спорту та молоді Малинівської селищної ради Сергій Бєлов, найбільше за все постраждав навчальний заклад у селі Мосьпанове.

Ліцей №2 Малинівка

– У Мосьпанівському ліцеї від обстрілів повністю зруйновано дах, впали перекриття між першим та другим поверхом навчального закладу. Були прямі “прильоти” у фасад ліцею, вибиті всі вікна, – зазначив Сергій Бєлов. 

Мосьпанівський ліцей

Також у Мосьпановому війська рф зруйнували котельню та три рази влучили у Будинок культури. Окрім того, за словами Сергія Бєлова, у Мосьпанівському ліцеї “хазяйнували” окупанти.

Школи Малинівської громади