Медзаклад селища Чкаловське отримав генератори

03.01.2023 14:49 Чкаловське
Селище Чкаловське та інші населені пункти громади забезпечені генераторами повністю.

Як повідомив кореспондентці медіа “Слобідський край" голова БО “Благодійний Альянс” Олексій Курцев, 3 грудня до Центру первинної медико-санітарної допомоги деокупованого селища Чкаловське було передано два бензинові генератори до 9 кВт. Начальник Чкаловської селищної військової адміністрації Сергій Котенко розповів, що медзаклади громади самостійно подають заяви на генератори або отримують їх без заяв від різних благодійних організацій та фондів.

– Наразі ми повністю забезпечені альтернативним джерелом енергії. Дуже допомагає Чугуївська РВА, яка нам також нещодавно передала два потужні генератори. Багато генераторів, саме для медичних закладів, нам передає Червоний Хрест та благодійні фонди, – зазначив Сергій Котенко. 

Раніше Сергій Котенко казав, що до Нового року очікується масове повернення людей у Чкаловське та інші населені пункти громади. Наразі начальник СВА повідомив, що за два тижні до сіл Коробочкине та Леб'яже повернулося 600 людей.

Нагадаємо, у селище Дослідне та Стару Миколаївку вперше за дев'ять місяців дали світло. Раніше ми писали про наслідки окупації Чкаловської громади.

Інші новини Чкаловське та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану