Складала списки односельців і передавала їх росіянам: мешканці Чкаловської громади оголосили підозру

03.05.2023 15:27 Чкаловське

Під час окупації росіянами села Миколаївка Чкаловської громади Харківської області місцева жителька добровільно пішла на співпрацю з ворогом.

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну прокуратуру, 32-річна жінка обійняла посаду «представителя микроучастка № 15» у селі Миколаївка.

Вона виконувала всі вказівки окупаційної влади: роздруковувала документи та розповсюджувала агітаційні проросійські газети серед місцевих мешканців.

У відділі комунікації поліції розповіли, що жінка складала списки односельців, які проживали на її «микроучастке», та передавала їх росіянам.

Харківська область. дізнавачі повідомили жінці про підозру у колабораціонізмі

28 квітня жінці повідомили про підозру в скоєнні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Раніше ми повідомляли, що у Чкаловській громаді благодійна організація відновлюватиме близько 300 будинків.

Нагадаємо, у Чкаловській громаді зафіксовано близько тисячі пошкоджених приватних домівок.

Нагадаємо, агрокомбінат «Слобожанський», що знаходиться на території Чкаловської громади Харківської області, готує позов до росії на пів мільярда гривень. Раніше ми писали, що трофейний БАТ допомагає розчищати сміттєзвалище у селищі Шевченкове, який обслуговує і селище Чкаловське.

Інші новини Чкаловське та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко