У трьох селах Чкаловської громади відновлено електропостачання

06.12.2022 14:25 Чкаловське

Фахівці Чугуївського району електричних мереж АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання в селах Леб'яже, Юрченкове та Іванівка Чкаловської громади Харківської області.

Про це повідомили у АТ «Харківобленерго», передає «Слобідський край».

Наразі понад 1500 споживачів знову мають можливість користуватися електрикою.

«Особливо чекали на світло в с. Юрченкове, бо село негазифіковане. Нарешті 250 наших абонентів тут отримали умови для більш комфортного життя», – зазначили в Чугуївському РЕМ.

За словами енергетиків, складність відновлювальних робіт полягала в необхідності дочекатися розмінування території, а також у великих обсягах пошкоджень електрообладнання.

«Ми побачили тут розбиті трансформаторні підстанції, обірвані проводи, зруйновані опори. Тільки в одному селі Леб'яже уламками були пробиті чотири трансформатори. На відновлення нам знадобилося близько двох місяців», – зазначили в обленерго.

Наразі тривають роботи з відновлення електропостачання у селі Коробочкине, адже третина села досі без світла. Роботи із розмінування території вже проведено, і енергетики мають змогу приступити до завершальних робіт у цьому населеному пункті.

Нагадаємо, у листопаді було відновлено електропостачання в селі Базаліївка Чкаловської громади.

8 листопаду на трасі біля Чкаловського в Чугуївському районі підірвалися працівники дорожньої служби, 2 людей загинули, ще 2 – госпіталізовані.