За знищене майно жителям Чкаловської громади нарахують понад 2,5 мільйона гривень

04.12.2023 12:19 Чкаловське

Жителі Чкаловської громади Харківської області подали 439 заяви про пошкоджене майно та 37 - про знищене.

Як розповіла кореспондентці медіа секретар робочої комісії з «єВідновлення» Чкаловської СВА Анна Сиротіна, у Чкаловській громаді вже прийнято 37 заяв з надання компенсації за знищене майно. 

– Більшість заяв надходить з села Гракове, яке постраждало найбільше в нашій громаді. На виплату відправлено дві заяви, їх загальна сума 2 мільйони 641 тисяча 222 гривні. Намагаємося максимально швидко обробляти заяви та допомагати людям в їхньому оформленні, — зазначила Анна Сиротіна.

Крім того, у громаду продовжують надходити заяви про пошкоджене майно. Усього надійшло 439 заяв, з них 317 – опрацьовано. Жителі громади отримали понад 32 мільйони гривень від держави.

Нагадаємо, у Кулиничах триває відновлення зруйнованого окупантами житлового будинку. У Старосалтівській громаді Харківської області відновлюють 19 пошкоджених об’єктів. Наразі на ці роботи виділили понад 570 мільйонів гривень.  У Балаклійській громаді Харківської області триває відновлення амбулаторій загальної практики сімейної медицини, які були пошкоджені або повністю знищені за пів року окупації та російської агресії. 

Автор: Анастасія Хушану