Як «Пункт незламності» у Чугуєві пройшов «бойове хрещення». Фото

25.11.2022 15:56 Чугуїв

«Пункт незламності», розташований у Чугуївській школі № 7, вже прийняв перших відвідувачів.

За словами мера міста Галини Мінаєвої, під час останнього «блекауту» туди приходили люди, аби підзарядити телефони.

«Щодо «Пункту незламності», який ми розгорнули в сьомій школі, то він готовий приймати мешканців міста в разі тривалого відключення світла. Більш того, вже пройшло його «бойове хрещення» – протягом останніх двох діб сюди вже звертались городяни з метою підзарядки своїх мобільних засобів зв'язку», – повідомила вона.

За словами мера, цей пункт може прийняти близько сімдесяти мешканців, які матимуть змогу обігрітися та отримати гаряче харчування. До їх послуг медичний пункт, генератори, зарядні пристрої, ліжка з новою білизною, кімната для матері та дитини, дитяча ігрова кімната, біотуалети, набір посуду та навіть новенькі мультиварки.

«Все це обладнання нам удалося придбати завдяки партнерським відносинам з різними міжнародними організаціями та за кошти місцевого бюджету. Протягом усіх місяців війни, що триває, ми активно готувалися до найгіршого розвитку подій, накопичуючи з різних джерел все необхідне для обладнання укриттів. І ось тепер триває їх підготовка в різних пристосованих для цього приміщеннях», – написала Мінаєва у своєму Фейсбуці.