Як ремонтують міст на виїзді з Чугуєва. Фото

03.06.2021 15:50 Чугуїв
Фото: facebook.com/kh.ukravtodor Фото: facebook.com/kh.ukravtodor

У Харківській області на дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове км 2+852 продовжують ремонтувати міст. Станом на 3 червня там демонтують другу половину споруди. 

У кінці лютого цього року дорожники розпочали поточний середній ремонт мосту на дорозі Н-26 Чугуїв – Мілове через річку Сіверський Донець. Споруда розташована на виїзді з Чугуєва в напрямку Малинівки. Довжина цього мосту 108,94 п. м. Його звели в 1989 році, відтоді міст капітально не ремонтували.

Спочатку дорожники демонтували мостове полотно половини споруди. Протягом трьох місяців зробили ремонт правого проїзду, а саме: заміна мостового полотна з влаштуванням монолітної накладної плити, гідроізоляції, асфальтобетонного покриття в нижньому шарі, встановлено нове перильне та бар’єрне огородження, влаштовано водовідведення та покриття на тротуарах із зносостійкого сучасного матеріалу. Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

Читайте також: Як за три місяці змінилася окружна дорога поблизу Пісочина та Безлюдівки. Фото

Наразі демонтують другу половину споруди. Продовжуються роботи з влаштування конусів, влаштування нових перехідних плит, ремонту опор та прогонових будов. Рух автотранспорту здійснюється в реверсному режимі за допомогою  світлофора.

Відремонтувати міст планують у цьому році.