Спальні мішки, генератори та одяг: Чугуївська громада отримала гуманітарну допомогу

19.05.2023 09:21 Чугуїв
Джерело: Чугуївська міська військова адміністрація Джерело: Чугуївська міська військова адміністрація

Гуманітарна допомога буде розподілена між освітніми закладами та територіальним центром соціального обслуговування Чугуївської громади.

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську військову адміністрацію, громада отримала гуманітарну допомогу від Фонду Міжнародної Солідарності. Зокрема, до ТГ надійшло 20 генераторів, 100 спальних мішків, партія чоловічого та жіночого зимового взуття та шкарпеток.

Ця допомога буде передана Управлінню освіти Чугуївської міської ради для потреб освітніх закладів, які наразі ведуть підготовку до нового навчального року. А зимове взуття та шкарпетки надаватимуть підопічним Територіального центра соціального обслуговування до осінньо-зимового сезону 2023-2024.

Нагадаємо, що раніше терцентр Чугуївської громади отримав автомобіль з підйомником. Раніше ми писали, що підопічні Чугуївського терцентру виготовляють шкарпетки та обереги для поранених бійців. Раніше ми повідомляли, що жителям міста Чугуїв та Чугуївської громади влітку 2023 року не рекомендується відвідувати місця відпочинку біля водойм. 

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.