Територіальний центр у місті Чугуїв отримав автомобіль з підйомником

09.05.2023 11:21 Чугуїв
Джерело: Чугуївська міська рада Джерело: Чугуївська міська рада

Автопарк соціальних служб Чугуївської громади Харківської області отримав автомобіль.

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську раду, минулого тижня Чугуївський територіальний центр соціального обслуговування отримав автомобіль «Форд Транзит». Допомога надійшла від американського благодійника Амеда Хана. 

– Кілька місяців тому пан Амед Хан відвідав наше місто з допомогою для центральної лікарні. Тоді на його питання, чим він ще може допомогти громаді, було озвучене прохання подарувати терцентру автомобіль з підйомником для інвалідних візочків. І ось цей необхідний транспорт вже в Чугуєві, – розповіли у Чугуївській міськраді.

Наразі у громаді налічується близько сотні мешканців з порушеннями опорно-рухового апарату, а також маломобільних категорій. 

Нагадаємо, що підопічні Чугуївського терцентру виготовляють шкарпетки та обереги для поранених бійців. Раніше ми повідомляли, що жителям міста Чугуїв та Чугуївської громади влітку 2023 року не рекомендується відвідувати місця відпочинку біля водойм. Також читайте, як у Чугуєві відновлюють два найбільш пошкоджених будинки в мікрорайоні Авіатор.  

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану

Теги: