Підопічні Чугуївського терцентру виготовляють шкарпетки та обереги для поранених бійців

14.04.2023 11:49 Чугуїв
Джерело: Чугуївський територіальний центр соціальної допомоги Джерело: Чугуївський територіальний центр соціальної допомоги

У Чугуївському територіальному центрі соціального обслуговування Харківської області відновлюють роботу клубів за інтересами.

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» директорка територіального центру соціального обслуговування Чугуївської міської ради Тетяна Сємілєтова, наразі у закладі працює декілька клубів за інтересами – «Рукоділля», «Чугуївська кераміка» та «Живопис».

– Нещодавно знову запрацювала творча група «Живопис». У клубі «Рукоділля» шиємо для наших поранених захисників капці та піжами. Також наші бабусі в'яжуть шкарпетки, виготовляли окопні свічки, обереги. У клубі «Чугуївська кераміка» наші підопічні з глини виліплюють різні вироби, потім у сушильній печі запікають та розмальовують, – розповідає Тетяна Сємілєтова.

Тематика виробів завжди змінюється. Наразі підопічні терцентру виготовляють Великодні прикраси –  святкові кулічі, курчата та пасхальні яйця в стилі пап’є-маше.

Підопічні Чугуївського терцентру виготовляють шкарпетки та обереги для поранених бійців

– Повертаються люди, збільшується кількість наших підопічних. Нерідко буває так, що приходять переселенці, щоб отримати різну соцдопомогу – бачать чим займаються наші бабусі й також долучаються до клубів, – каже директорка територіального центру соціального обслуговування Чугуївської міської ради.

Нагадаємо, у Чугуєві відновлюють два найбільш пошкоджених будинки в мікрорайоні Авіатор. Раніше ми повідомляли, що в Чугуєві комунальники ліквідували велике стихійне сміттєзвалище. Крім того, Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану