Очільниця Чугуївської громади закликає мешканців утепляти домівки та запасатися необхідним

15.07.2022 19:00 Чугуїв
Голова Чугуївської міської ради Харківської області Галина Мінаєва закликала мешканців громади також готуватися до наступного опалювального періоду та запасатися необхідними речами.

Про це вона сказала у відеозверненні на своєму телеграм-каналі.

– Максимально прошу кожного з вас також докласти зусиль до того, щоб утеплити свої будинки та квартири наскільки це можливо. На черговій зустрічі з головами об’єднання співвласників багатоквартирних будинків цього тижня ми також обговорювали, щоб спільно докласти зусиль для утеплення підвальних приміщень про всяк випадок. Краще запастися всім необхідним, ніж потім шкодувати про щось незроблене, – звертається до мешканців громади Галина Мінаєва.

Також вона закликає не забувати, що громада живе та працює в умовах війни, тому варто робити запас ліків, води та харчових продуктів. Своєю чергою адміністрація робить усе, щоб до міста завозилася гуманітарна допомога.

Також у Чугуєві відновлюють роботу однієї з котелень міста, яка нещодавно була розбомблена. Наразі власне котли вже відновлені, залишилися тільки загальнобудівні роботи.

Автор: Олександр Манченко