Опалювальний сезон завершився у Чугуєві

31.03.2023 17:55 Чугуїв

Розпорядження про завершення 31 березня опалювального сезону у місті Чугуїв Харківської області підписала начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва.

 

Як повідомляє «Слобідський край» з посиланням на повідомлення Галини Мінаєвої, опалення залишили лише в центральній лікарні.

«Зазвичай, у мирний час, ми завершували його дещо пізніше, проте війна внесла негативні корективи і в цей аспект нашого життя. Наразі економічні умови, в яких перебувають теплопостачальні організації країни, змушують громади приймати саме такі рішення», – повідомила вона..

На думку начальниці МВА, попри всі виклики, опалювальний сезон 2022/2023 у громаді пройшов вдало, завдяки самовідданій праці комунальників.

«Проте в будь-якому випадку я вважаю, що цей опалювальний період був успішним для нас, попри намагання ворога зруйнувати нашу інфраструктуру та об'єктивні економічні труднощі, зумовлені воєнними діями. І перш за все – це заслуга наших героїчних комунальників. Попри руйнівні удари агресора, попри загибель своїх колег, ці люди забезпечили теплом оселі мешканців Чугуївської громади. Величезна вдячність та щира повага вам за це, дорогі друзі», – підкреслила Галина Мінаєва.

Також вона повідомила, що одразу після закінчення опалювального сезону в громаді розпочнеться підготовка до наступного.

Раніше ми повідомляли, що в Чугуєві комунальники ліквідували велике стихійне сміттєзвалище.

Нагадаємо, місто Чугуїв для забезпечення безперебійної роботи об'єктів критичної інфраструктури отримало три потужні генератори

Крім того, Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця.

Головні новини Чугуїв та Чугуївський район читайте на нашому сайті.