У Чугуєві відновлюють два найбільш пошкоджених будинки в мікрорайоні Авіатор

09.04.2023 11:53 Чугуїв

У місті Чугуїв Харківської області розпочали роботи з відновлення будинків 155 та 157 у мікрорайоні Авіатор, які найбільше постраждали від бойових дій.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на начальницю Чугуївської міської військової адміністрації Галину Мінаєву.

«Роботи тут уже розпочались, проте основні і найбільш технологічно складні з них стартують найближчим часом. Ми розуміємо, що для мешканців цих будинків головне зараз це повернутися до рідної домівки, що сьогодні вкотре підтвердило моє спілкування з деякими з них. Отже, не чекаючи, коли надійде допомога від держави, ми спрямували значні кошти з місцевого бюджету на відновлення будинків», – повідомила Галина Мінаєва.

За її словами, на проведеній нещодавно нараді разом з фахівцями обговорили черговість та обсяги робіт і навіть окреслили їх попередні терміни.

«Сподіваюсь, що реконструкція будинків буде відбуватися в тісній взаємодії з їх мешканцями, в тому числі в питанні доступу будівельників до зачинених квартир. Від цього будуть багато в чому залежати строки завершення робіт. І ми як міська влада, і будівельники сповнені рішучості відновити житло в Авіаторі якомога скоріше та якісно», – написала Галина Мінаєва на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, нещодавно  КП «Чугуївтепло» отримало від Міжнародної організації з міграції ООН (МОМ) 8 генераторів різної потужності.

Раніше ми повідомляли, що в Чугуєві комунальники ліквідували велике стихійне сміттєзвалище.

Крім того, Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця.

Головні новини Чугуїв та Чугуївський район читайте на нашому сайті.

Автор: Галина Гришко