Після всіх випробувань – велике щастя: сім'я з Чугуєва придбала нове житло за програмою «єВідновлення»

23.04.2024 14:27 Чугуїв
Фото: Харківська обласна військова адміністрація Фото: Харківська обласна військова адміністрація

На Харківщині за програмою «єВідновлення» 317 жителів придбали нове житло, зокрема 246 квартир та 71 приватний житловий будинок. Серед них – і родина Гріценків з Чугуєва.

Про це пише «Слобідський край» з посиланням на Харківську обласну військову адміністрацію.

Будинок подружжя Андрія та Ірини Гріценків окупанти зруйнували 17 вересня 2022 року. Тоді від ракетного удару загинула і їхня 11-річна донька Анастасія.

– Зазвичай Ірина сама розвозила допомогу, але того разу я поїхав з нею, щоб допомогти все повантажити в машину. Потім я вже повертався пішки з базару, коли почався обстріл. Відразу зателефонував доньці, аби та заховалася, але зв’язок обірвався. Виявилося, що від сильного вибуху доньку викинуло аж на дах сусіднього будинку, з якого вона знов упала. Ракета влучила прямо у фундамент, очевидці розповідали, що будинок аж підлетів від землі та розірвався у повітрі. Від внутрішньої кровотечі Настюша померла в лікарні, – поділився Андрій Гріценко.

Після трагедії Андрій та Ірина переїхали в Харків до його матері. Згодом неподалік від її будинку підшукали квартиру, яку придбали завдяки житловому сертифікату «єВідновлення».

Наразі подружжя планує робити ремонт у квартирі, адже необхідно облаштувати всі кімнати.

– Після всіх випробувань на нашу родину зійшло велике щастя: очікуємо на появу малюка. Коли на УЗІ сказали, що буде дівчинка, то ми вдвох плакали від радості, – сказав Андрій Гріценко.

Нагадаємо, що в Печенізькій громаді сформовано 5 житлових сертифікатів про надання компенсацій за знищене майно. Власникам знищеного майна нараховано компенсацію для відбудови зруйнованого житла на загальну суму 8 069 761 гривня.

Також, раніше ми писали, що жителі Харкова отримали майже 502 млн грн на ремонт пошкодженого житла в рамках програми «єВідновлення».

Автор: Валерія Ткаленко