Ізюмчанка, яку війна залишила без хати, запросила на входини

12.04.2024 16:50 Ізюм
Пані Віра Світак разом із Максимом Стрельником у її новому помешканні/Фото: Ізюмська МВА Пані Віра Світак разом із Максимом Стрельником у її новому помешканні/Фото: Ізюмська МВА

Жителька міста Ізюм Віра Світак через військову агресію рф залишилась без житла. Під час окупації її будинок по провулку полковника Денисенка був повністю знищений. Пані Віра подала заяву до електронного застосунку Дія на отримання компенсації за зруйноване майно за програмою «єВідновлення» та отримала житловий сертифікат у сумі  832 898 гривень.

Про це медіа «Слобідський край» розповів заступник начальника Ізюмської міської військової адміністрації Максим Стрельник.

 – Війна позбавила пані Віру не тільки житла, а й документів на нього. Вони згоріли у вогні, коли в хату влучило. На щастя, жінка залишилася живою, і як тільки Ізюм звільнили – взялася за відновлення документів. На шляху до даху над головою в неї було багато перешкод: кнопковий телефон, відсутність банківської картки, але крок за кроком жінка змогла все відновити, все оформити і вселитися до трикімнатної умебльованої квартири з хорошим ремонтом. Пані Віра запросила мене на входини, щоб я розділив її радість від такого вкрай необхідного придбання, – розповів заступник начальника Ізюмської міської військової адміністрації Максим Стрельник.

Пенсіонерка Віра Світак, як і кожен, хто опинився в її ситуації, могла купити житло в будь-якому куточку України. Попри це, жінка зробила вибір на користь рідного Ізюма, бо тут їй усе своє. А ще – жінка вірить у ЗСУ, не сумнівається в нашій Перемозі. 

Нагадаємо, що у Чкаловській громаді влітку очікують повернення місцевих мешканців. Людям допомагають оформити всі документи за програмою єВідновлення. 

Також нагадаємо, що у Дергачівській громаді продовжують встановлювати модульні будинки. 32 будинки модульного типу встановлено у Дергачівській громаді Харківської області.