Постраждалі багатоповерхівки у Чугуєві відновлять до початку опалювального сезону (фото)

10.07.2023 14:51 Чугуїв

Пошкоджені будинки у мікрорайоні «Авіатор» міста Чугуїв Харківської області, які постраждали від ракетного удару одразу 24 лютого 2022 року – відновлюють.

 

Як розповіла кореспондентці медіа «Слобідський край» начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва, наразі в Чугуєві проводяться роботи з відновлення двох п’ятиповерхових будинків у мікрорайоні «Авіатор». Ці будинки на 150 квартир зазнали руйнувань 24 лютого 2022 року. З того часу там люди не живуть, а з весни цього року тривають відновлювальні роботи.

– Сьогодні вже відремонтовані балкони, покрівля, замінюються інженерні комунікації. Одна стіна будинку буде повністю демонтована, – розповідає Галина Мінаєва.

Авіатор Чугуїв

Також у будинках зробили конструкцію для укріплення перекриттів, щоб будівля не завалилася. Після того, як у будівлі закінчать роботи з встановлення нових стін, там почнуться оздоблювальні роботи у квартирах.

– Люди задоволені тим, що їм є куди повертатися. Тому ми для себе такі завдання поставили, що до початку опалювального сезону мають ці будинки бути готовими, – зазначає Чугуївська міська голова.

Раніше ми писали про плани Чугуївської громади на відновлення. Також нагадаємо, 50 родин з Чугуївської громади отримали будівельні набориРаніше ми писали, у Чугуєві відкрили першу дитячу локацію від ЮНІСЕФ. 

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану