У Чугуївській громаді перші родини отримали компенсації за пошкоджене майно

28.07.2023 09:21 Чугуїв
Фото: Слобідський край Фото: Слобідський край

Десять родин з Чугуївської громади Харківської області отримали компенсацію за пошкоджене майно в рамках програми «єВідновлення».

 

Як повідомляє медіа «Слобідський край» з посиланням на секретаря Чугуївської міської ради Євгенія Резнеченка, у громаді є 2 600 пошкоджених унаслідок агресії рф домівок. Наразі з них обстежено 101 домоволодіння. 

– Комісія працює в максимально можливому темпі, залучаючи необхідних фахівців і маючи головною метою захист інтересів мешканців. Міською владою спільно з обласною військовою адміністрацією створені всі необхідні умови для реалізації в громаді програми «Є-відновлення», – повідомили у Чугуївській МВА.

Днями перші десять родин ТГ отримали компенсацію за пошкоджене майно.

Раніше ми розповідали історію Зінаїди Губар, яка пережила обстріл Чугуєва у перший день повномасштабної війни та досі бореться з його наслідками. 

Нагадаємо, у місті Чугуїв Харківської області в одному з укриттів проводили випускні та свята, воно може вмістити до 100 осіб. 

А раніше для дітей з Чугуєва влаштували піратську вечірку. Також ми розповідали про укриття під багатоквартирним будинком у Чугуєві, яке створили активні мешканці ОСББ "Ельдорадо-130“.

Головні новини Чугуїв читайте на нашому сайті.