У двох селах Чугуївської громади встановили нові водонапірні вежі

23.02.2024 16:19 Чугуїв
Нові башти Рожновського звели на Чугуївщині / Фото: Галина Мінаєва Нові башти Рожновського звели на Чугуївщині / Фото: Галина Мінаєва

У селах Велика Бабка та Зарожне Чугуївської громади Харківської області встановили нові водонапірні вежі.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на начальницю Чугуївської міської військової адміністрації Галину Мінаєву.

За словами Галини Мінаєвої, введення веж в експлуатацію покращить якість водопостачання та суттєво підвищить його енергоефективність.

– Старі вежі в цих селах рік за роком приходили в непридатність, а остаточну крапку в їх функціонуванні поставили російські обстріли. Тож для нас украй важливим було відновити стабільне водопостачання для наших мешканців. Нові водонапірні вежі Рожновського обсягом 25 кубічних метрів кожна, що значно більше ніж потужність старих веж. Наразі тривають роботи з їх підключення, і незабаром мешканці наших сіл почнуть отримувати воду з цих об’єктів, – розповіла Галина Мінаєва.

Начальниця Чугуївської МВА подякувала благодійній організації WeWorld, яка надала допомогу громаді у реалізації цього проєкту.

Раніше ми писали, що у селі Іванівка Чкаловської громади також встановлюють башту Рожновського, аби усунути проблеми з водопостачанням.

Автор: Галина Гришко