У місті Чугуїв переселенцям вручили ключі від квартир у соціальному гуртожитку

09.03.2023 16:32 Чугуїв
Джерело: Чугуївська міська рада Джерело: Чугуївська міська рада
9 березня переселенці, що проживають у місті Чугуїв Харківської області, отримали ключі від квартир.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Чугуївську міську раду. Ордери та ключі від квартир у соціальному гуртожитку родинам ВПО вручила начальниця Чугуївської міської військової адміністрації Галина Мінаєва. Одна з квартир облаштована спеціально для людей з інвалідністю.

– Шестиквартирний об'єкт був побудований ще напередодні повномасштабного російського вторгнення в рамках проєкту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури" за фінансової підтримки уряду Німеччини. Протягом двох місяців спеціальна робоча група міської ради визначала, які саме родини отримають житло в новобудові, – розповіли у міськраді.

Чугуїв квартири для переселенців

Квартири у Чугуєві для переселенців

Зокрема, при виборі враховувались вік претендентів, наявність дітей або інвалідності та перебування в громаді на момент закінчення будівництва. Тепер новосели мають самостійно сплачувати комунальні послуги та не мають права приватизувати це житло або бути прописаними в ньому. Також за ними зберігається статус ВПО. 

Нагадаємо, місто Чугуїв Харківської області для забезпечення безперебійної роботи об'єктів критичної інфраструктури отримало три потужні генератори

Раніше ми писали, що Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця.

Крім того, нещодавно в самому Чугуєві комунальники отримали подарунки від міжнародної організації.

Головні новини Чугуїв та Чугуївський район читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану