У місті Чугуїв комунальники отримали подарунки від міжнародної організації

20.02.2023 12:51 Чугуїв
Чугуївська міська рада Чугуївська міська рада
Працівниці КП "Чугуївський комунальний комплекс" та КЖРЕП отримали вкрай необхідні подарунки від Міжнародного Комітету Порятунку.

17 лютого Міжнародний Комітет Порятунку (IRC) вирішив підтримати людей, які працюють у комунальній сфері міста Чугуїв. Про це повідомили в Чугуївській міській раді, передає “Слобідський край”

– Більшість з них – жінки, набори, які IRC презентував їм, були сформовані саме з урахуванням жіночих потреб, – зазначили у міськраді.

Зокрема, працівниці отримали високоякісну термобілизну, предмети догляду та гігієни. У міськраді зазначили, що такі подарунки є вкрай важливими особливо в холодну пору року.

Чугуїв

Наразі в Чугуївській громаді продовжується робота з відновлення котелень. Саме вони найбільше постраждали від ворожих обстрілів. Днями в одній із котелень за підтримки Міжнародної організації з міграції ООН були замінені вікна. Цього тижня ця робота продовжиться і на інших об'єктах КП "ЧУГУЇВТЕПЛО".

Нагадаємо, зруйнований ліцей у селі Клугино-Башкирівка будуть відновлювати.  

Раніше ми писали, наприкінці січня Чугуївська громада передала захисникам Starlink, комлектуючі та запчастини для автомобілів.

Також у січні Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів Незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця. 

Головні новини Чугуїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.

Автор: Анастасія Хушану