Військовослужбовці отримали Starlink від міста Чугуїв

22.01.2023 11:52 Чугуїв
Джерело: Telegram-канал Галина Мінаєва Джерело: Telegram-канал Галина Мінаєва

Чугуївська громада передала захисникам Starlink, комлектуючі та запчастини для автомобілів.

20 січня захисники 92-ї ОМБр отримали продукти, солодощі, окопні свічки від міста Чугуїв та інших населених пунктів громади.

– Відвідала наших хлопців з 92-ї ОМБр, які наразі ведуть бойові дії на досить складній ділянці фронту, і передала гостинці від Чугуївської громади. Також передали військовослужбовцям зі 125-го батальйону територіальної оборони вантаж, придбаний за кошти місцевого бюджету, – повідомила Чугуївська міська голова Галина Мінаєва.

Допомга віськовим від Чугуєва

Військовослужбовці 125-го батальйону територіальної оборони отримали запчастини та комплектуючі до автомобілів,  а також супутниковий модем Starlink. Як розповіла кореспондентці медіа “Слобідський край” Чугуївська міська голова Галина Мінаєва, у місті Чугуїв та селах громади люди залучені до вироблення окопних свічок.

– Усі окопні свічки ми забираємо і веземо хлопцям, щоб вони мали можливість зігрітися  в окопах і там, де вони захищають нашу землю та виганяють ворога. Свічки роблять усі – будинок творчості, терцентр, культурний центр “Імідж”, наш підрозділ ДСНС також закупляє парафін та робить. До цієї справи залучено велику кількість земляків, – зазначила Галина Мінаєва.

Чугуїв

Нагадаємо, Чугуївська громада отримала партію допомоги для Пунктів Незламності та укриттів від польського міста-побратима Кожениця. 

Також нагадаємо, під опікою територіального центру міста Чугуїв Харківської області перебувають 1200 людей, це вдвічі менше, ніж планувалося на 2022 рік.

Раніше ми писали, що електропостачання відновлено для споживачів Артемівки, Мартової, Нового Бурлука, Базаліївки, Юрченкового, Білого Колодязя, Приколотного, Хотімлі, які були знеструмлені з 31 грудня

Головні новини Чугуїв та інших населених пунктів громади читайте на нашому сайті.