Як у Чугуївській громаді вітали зі 105-річчям місцеву жительку. Фото

17 грудня в місті Чугуїв Харківської області привітали з днем народження поважну людину та довгожителя Варвару Єршову.

У цьому році іменинниці виповнюється 105 років. Завітали до Варвари Феофанівни працівники Територіального центру соціального обслуговування.

Народилася вона в селі Коробочкине Чугуївського району, у багатодітній родині. Її батьки були звичайними сільськими робітниками, які виховували ще й сімох сестер.

За своє життя Варвара Єршова встигла попрацювати на меблекомбінаті, тракторному заводі та пережити Другу світову війну.

Читайте також: На Чугуївщині ремонтують дах місцевого ліцею. Фото

До початку Другої світової війни вона працювала на Харківському тракторному заводі та мала не жіночу професію токаря-універсала. Але з початком війни довелося переїхати до Чугуєва, де й народилася в подальшому донечка – Людмила, яку довелося виховувати самій.

Крім того, більше тридцяти років жінка пропрацювала поваром на меблевому комбінаті, а смачні обіди й досі пригадують колишні колеги по роботі.

Наразі доглядає за мамою донька Людмила. Також люблять завітати до бабусі онука Ірина та правнуки-двійнята Данило і Світлана.

Одним із секретів довголіття Варвари є її генетика. Її мама прожила 97 років, а всі сестри, крім однієї, прожили 90 років і більше. Сама ж іменинниця стверджує, що її секрет довголіття – в життєлюбності, здоровому способі життя, фізичній активності.

Автор: Микита Гузенко