Харківський бізнесмен у лавах ЗСУ збив ворожий літак поблизу Ізюма

Павло до повномасштабного вторгнення був підприємцем з Харкова. З перших днів він вступив до лав ЗСУ. Під час нещодавніх боїв за Ізюм Харківської області чоловік знищив ворожий літак.

Про це повідомляє Служба зв’язків з громадськістю 25-ї окремої повітряно-десантної Січеславської бригади.

Павло до повномасштабного вторгнення мав підприємство у Харкові, однак з перших днів, як російські військові ступили на землю Харківської області, він приєднався до лав Січеславської бригади, де обійняв посаду оператора переносного зенітно-ракетного комплексу.

— Я закінчив Харківський військовий університет, тому розуміюся на комплексах протиповітряної оборони, і зараз отримані знання стали у пригоді, — розповідає Павло.

Підрозділ чоловіка брав участь у героїчному рейді десантників на Харківщині. Саме Січеславська бригада стала однією з перших, хто контратакував російські війська для того, щоб українські захисники змогли зайти в Ізюм.

— Ми зайняли Волохів Яр, розмістилися за ним у «зеленці». Зранку помітили проліт ворожої авіації. Я зробив пуск з ПЗРК «Ігла», пішов характерний дим — і ворожий Су-25 почав падати... Влучив! Ви можете не повірити, але перша думка, що була в голові, це от би була в мене «GoPro», то весь світ би побачив смаженого «Грача», – жартома ділиться Павло емоціями від збиття ворожого літака.

Також він розповідає, що попри втому та надлюдські навантаження, настрій у підрозділі піднесений, і всі бійці мають бажання йти вперед та звільняти інші міста України від окупантів.

— Цей рейд показав усю «могутність другої армії світу» — тікали швидко. Вони тільки й вміють що тероризувати мирне населення та бити ракетами, а вступити у двобій з десантниками духу не вистачило, – каже Павло.

Автор: Олександр Манченко