На Чугуївщині браконьєри «наловили» риби на півтора мільйона гривень. Фото

У Харківській області біля Артемівського заливу браконьєри ловили рибу та раків забороненим способом.

Як повідомляють у ГУ НП Харківської області, 5 січня біля Артемівського заливу під час перевірки копи виявили чоловіка та жінку, які ловили рибу забороненим способом

Наразі відомо, що під час перевірки поліцейські разом з екологами вилучили 90 рибин та 2 сітки, а загальна сума штрафу склала 176 тисяч 900 гривень. Також під час перевірки місця проживання слідчі вилучили 66 рибальських сіток і 180 раколовок. 

Читайте також: 16-річний хлопець вчинив смертельну ДТП у Харкові. Фото, відео

Проте після перевірки виявилося, що ці ж браконьєри в минулому році так само підпадали під слідство. В тому році в них було вилучено 1 тисячу 559 рибин із сумою штрафу 1 мільйон 250 тисяч гривень.

Правоохоронцями було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом) Кримінального кодексу України. 

Законом передбачено покарання на обмеження волі до 3 років. 

Нагадаємо, що біля села Михайлівка Харківської області рибоохоронний патруль виявив порушника, який незаконно виловив 184 раки. 3 грудня інспектори рибоохоронного патруля виявили чоловіка, що займався незаконним виловом раків на ставку біля села Михайлівка Краснокутської громади, чим заподіяв державному рибному господарству шкоди на 613 тисяч 88 гривень.