Як триває ремонт мосту в Дергачівській громаді. Фото

17.06.2021 12:02 Дергачі
Станом на 17 червня на мосту в Дергачах Харківської області ремонтують прогонову будову та встановлюють металеві труби.

Міст у Дергачах через річку Лопань побудували в 1967 році на дорозі місцевого значення О-211027 Дергачі – Дворічний Кут, км 0+827. Загальна протяжність споруди – 44,8 м. Ремонт мосту розпочався наприкінці 2020 року. 

На сьогодні на мосту провели основні демонтажні роботи. Вже розпочали ремонтувати прогонову будову та встановлювати металеві труби під буронабивні палі для підсилення опор.

Читайте також: Амбулаторію в Дергачівській громаді завершать будувати через два тижні

Надалі виконуватимуть монтаж нових балок, бетонуватимуь плити прогонової будови, влаштовуватимуть асфальтобетонне покриття на мосту та освітлення на підходах, установлюватимуть нове перильне та бар’єрне огородження.

З ходом капітального ремонту об'єкта ознайомився голова Харківської обласної ради Артур Товмасян, який сьогодні, 17 червня, перебуває у Дергачівській громаді з робочим візитом.

Як розповів заступник начальника відділу будівництва ДП «Дороги Харківщини» Михайло Сорока, основні роботи на мосту планують завершити до осені цього року.

– Для пішоходів і машин рух не обмежений, автівки їздять по одному боку. Хочемо восени повністю все закінчити – покласти асфальт і пустити проїзд. Наразі об'єкт готовий на 30-35 %, основні роботи наразі проходять під мостом, які складні і трудомісткі, – повідомив Михайло Сорока.

Загалом капремонт мосту обійдеться в 13 мільйонів 710 тисяч 761 гривню, які виділені з державного бюджету.

Автор: Олександр Гаркавець