Через ворожі обстріли вся громада Харківської області залишилася без газу

04.05.2022 10:46 Дергачі
Фото: dp.informator.ua Фото: dp.informator.ua
Російські окупанти знову обстріляли Дергачівську громаду Харківської області.

Про це повідомив Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

– Окупаційні війська продовжують обстрілювати населені пункти Дергачівщини з важкої артилерії та танків, а також наносять ракетні удари. Протягом доби (3 травня. – Прим.) через чергову аварію на газогоні високого тиску вся громада залишилася без газу; у Прудянці, Руській Лозовій, Слатиному та Дергачах знищено або серйозно пошкоджено декілька приватних будинків. Даних щодо постраждалих серед цивільного населення ми не отримували, – повідомив очільник Дергачівської громади.

За його словами, Козачолопанський, Токарівський, Проходівський старостати, а також село Цупівка Прудянського округу, селище Питомник та село Нове Русько-Лозівського округу досі під контролем агресора. У зв’язку з цим ми чекаємо звільнення нашої території, щоб розпочати там гуманітарну роботу.

За вчора жителям Дергачів, Масліїв, Болибоків, Білашів, Безруків, Слатиного, Прудянки і Руської Лозової була надана гуманітарна допомога.Також розпочали поосібну видачу додаткових пакетів із засобами гігієни від Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Фото: Дергачівська міська рада

Читайте також: Вибухнула ракета в громаді на Харківщині: пошкоджені дитячий садок та будинки. Фото

Як повідомляє Вячеслав Задоренко, працівники усіх служб, розташованих на території громади, продовжують працювати в посиленому режимі.

– Дергачівський РЕМ за 3 травня відновив дев’ять пошкоджених зовнішніх електромереж міста, а також за локальними заявками підключив до електропостачання ще 9 об’єктів. Працівники Дергачівської філії «Харківгазу» продовжують ремонтні роботи газорозподільної системи в Слатиному, – розповів голова Дергачівської міськради.  

Автор: Савелій Мякушко

Теги: