Допомога на понад 80 мільйонів: як Дергачівська громада підтримує військових

12.10.2023 16:52 Дергачі

У 2022 році Дергачівська громада Харківської області не мала можливості виділяти кошти Силам оборони. Однак громада активно співпрацювала з волонтерами. З 2023 року Дергачівська МВА виділила майже 63 мільйони на допомогу ЗСУ.

Про це медіа «Слобідський край» повідомили в Дергачівській міській військовій адміністрації.

З лютого 2022 року співпраця Дергачівської громади з волонтерами дозволила залучити близько 5 мільйонів гривень на закупівлю військових аптечок та ще понад 3 мільйони гривень на окопні свічки. Крім того, були передані транспортні засоби, мініекскаватор, два дрони DJI Mavic, 10 тепловізорів, шість генераторів, понад 40 буржуйок, турбопіч, дрова, ковдри, спальники, каримати, термобілизна, маскувальні сітки, щупи для мінерів та багато іншого обладнання. Загальна сума залучених небюджетних коштів склала понад 20 мільйонів гривень.

Також громада залучала комунальні підприємства до розбудови та зміцнення укріплень українських захисників.

У 2023 році у громади з’явилася можливість виділити Силам оборони кошти на загальну суму 62,9 мільйона гривень.

За кошти бюджету Дергачівської міської ради було придбано для військових частин екскаватор-навантажувач, оргтехніка та витратні матеріали до неї, а також портативна електростанція, морозильні скрині, інфрачервоні обігрівачі та інші засоби. Наразі громада продовжує передавати допомогу Силам оборони.

Нагадаємо, у місті Дергачі Харківської області до наступу холодів планують завершити відновлення 17 будинків, що пошкоджені внаслідок ворожих обстрілів.

Нагадаємо також, що у селі Руська Лозова Дергачівської громади вже підписано договір на відновлення адміністрації Русько-Лозівського старостинського округу. Також невдовзі в населеному пункті відбудують 10 багатоповерхівок. Також 8 будинків реконструюють у селищі Слатине.

Також ми писали, що у Дергачах відбудують та розширять Центр первинної медико-санітарної допомоги, який минулоріч зруйнували окупанти.

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.

Автор: Олександр Манченко