Енергетики повністю заживили село Безруки, Слатине – частково

28.12.2022 14:17 Дергачі
У Дергачівському районі Харківської області енергетики повернули світло у село Безруки, в селищі Слатине заживлене 600 домів. Після Нового року плануються роботи в селах Цупівка, Великі і Малі Проходи, Токарівка та Кочубеївка.

Про це повідомили у пресслужбі АТ «Харківобленерго», передає «Слобідський край».

Як повідомили у Дергачівському РЕМ, у селі Безруки електропостачання повністю відновлено, в селищі Слатине заживлено вже понад 600 домоволодінь.

Для того щоб в селі почало з'являтися світло, довелося відновити п'ять електропідстанцій, замінити пошкоджені трансформатори та опори, відремонтувати високовольтні та низковольтні повітряні лінії. За словами енергетиків, роботи тут ще багато.

«Руйнування дуже великі. Тільки для заживлення перших споживачів було виконано заміну трьох трансформаторів та 30-ти високовольтних опор. І це тільки початок», – розповіли в Дергачівському РЕМ.

Тим часом інший підрозділ обленерго – Харківський високовольтний РЕМ (ХВРЕМ) – продовжує відновлювати підстанції та повітряні лінії Дергачівської територіальної громади. У планах на початок наступного року – заживлення села Прудянка, яке залишається знеструмленим з 3 березня.

«Після відновлювальних робіт на підстанції, а також коли сапери проведуть розмінування, і ми зможемо відремонтувати всі пошкоджені лінії, сюди подадуть напругу. Далі будемо працювати над відновленням електропостачання в селах Цупівка, Великі і Малі Проходи, Токарівка та Кочубеївка. Робимо все можливе, щоб люди якнайскоріше отримали світло», – зазначили у Дергачівському РЕМ.

Нагадаємо, з 27 грудня в графік руху приміських поїздів сполученням Дергачі – Цупівка було внесено зміни, а також подовжено до зупинного пункту Нова Козача.

Нагадаємо також, що нещодавно у Дергачівській громаді запустили два безкоштовні автобуси, а в місті Дергачі відновив роботу ЦНАП.

Більше новин міста Дергачі читайте на нашому сайті.