Масований артобстріл міста на Харківщині: зруйновані та пошкоджені будинки

06.07.2022 11:58 Дергачі
Окупанти з різних видів зброї обстріляли Дергачівську громаду Харківської області.

Про це повідомив Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

– На 132-й день війни (5 липня. – Прим.) російська армія бомбила з різних видів важкої зброї майже всі підконтрольні Україні населені пункти Дергачівщини. Окупанти випустили фосфорні снаряди по Руській Лозовій, обстрілювали з танків та мінометів Питомник, Нове, Дементіївку, Цупівку, Прудянку і Слатине. Сьогодні вночі один з районів Дергачів піддався масованому артобстрілу, в результаті чого декілька приватних будинків зазнали серйозних пошкоджень. Інформація про постраждалих чи загиблих за минулу добу до нас не надходила, – повідомив керівник громади.

Як розповів «Слобідському краю» Вячеслав Задоренко, внаслідок цього обстрілу постраждали будинки в Дергачах.

– Наразі ми виявили два будинки, які практично повністю зруйновані. І є ще будинки, які уразило осколками, там пошкоджені вікна, дах, – сказав Дергачівський міський голова.

За його словами, незважаючи на значну активність ворога, Збройні Сили України продовжують тримати оборону в районі Цупівки, Дементіївки, Питомника, періодично здійснюючи контратаки на російські позиції.

Читайте також: Окупанти обстріляли селище на Харківщині: поранено маленьку дитину

5 липня працівники міської ради, соціальних служб та волонтери роздавали гуманітарну допомогу в Дергачах, Ємцях, Замірцях, Шовкоплясах, Болибоках, Масліях, Білашах, Семенівці й у Слатиному.

Комунальники Дергачікомунсервісу ліквідували чотири несанкціоновані звалища на території міста та усунули аварійну ситуацію на ділянці водогону по вулиці Сумський Шлях.

Члени Корпусу громадської безпеки розгрібали завали на території Дергачів, закрили плівкою і ДВП контури 11 вікон у пошкоджених приватних будинках, відремонтували дах в оселі пенсіонера.

Енергетики Дергачівського РЕМу ліквідували пошкодження п’яти міських електромереж та підключили світло п’ятьом абонентам. Робітники Дергачівського відділення «Харківгазу» відновили газопостачання шістьом абонентам.

Автор: Савелій Мякушко