На маршруті Харків – Дергачі збільшили кількість автобусів: новий графік

21.03.2023 17:52 Дергачі
Фото ілюстративне Фото ілюстративне

У місті Дергачі Харківської області міська влада домовилась з перевізником про збільшення кількості автобусних рейсів та скорочення інтервалів руху між населеним пунктом і обласним центром.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на пресслужбу Дергачівської міської ради.

Через те, що до міста повернулось багато жителів, постала гостра необхідність оптимізувати автобусний маршрут Дергачі – Харків.

«Міською радою були ініційовані перемовини з керівництвом перевізника ТОВ «ФРЕГАТ-К+» щодо збільшення кількості автобусних рейсів та скорочення інтервалів руху, які увінчались успіхом. Дякуємо ТОВ «ФРЕГАТ-К+» за розуміння ситуації та вирішення проблеми», – йдеться у повідомленні.

За новим графіком автобуси курсуватимуть уже відзавтра, 22 березня.

Новий графік автобусного маршруту

Графік руху автобусів Дергачі («Піски») – Харків (ст. м. «Перемога»)

Нагадаємо, минулого тижня у місто Дергачі надійшла гуманітарна допомога від різних державних установ, благодійних фондів та громадських організацій. Серед вантажів були продукти, медикаменти, теплий одяг тощо. Зокрема, продуктові набори отримали мешканці Прудянського старостату.

Нещодавно Дергачівська центральна лікарня отримала блочно-модульну котельню, яка обладнана генератором та твердопаливним котлом. 

Фахівці Дергачівського району електричних мереж АТ «Харківобленерго» відновили електропостачання у селі Лещенки, яке було знеструмлене ще у березні 2022 року.

Більше новин міста Дергачі читайте на нашому сайті.