Окупанти обстріляли Дергачівську громаду: є поранені

18.04.2022 10:19 Дергачі
Фото: vchasnoua.com Фото: vchasnoua.com
Російські війська обстріляли місто Дергачі та селище Слатине Харківської області.

Про це в щоденному звіті за 17 квітня розповів Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

– Окупанти не припиняють артилерійські обстріли цивільної інфраструктури Дергачівської громади. Сьогодні (17 квітня. – Прим.) найбільш серйозних руйнувань у місті зазнали райони Пісків та Нових Дергачів, також ворожі бомби падали в житлових масивах сіл на околицях міста і в селищі Слатине. У результаті бомбардувань дві особи отримали поранення, на Нових Дергачах було пошкоджено газорозподільчий пункт, але це не вплинуло на подачу газу до домоволодінь, – повідомив очільник Дергачівської громади.

За його словами, Козачолопанський, Проходівський, Русько-Лозівський, Токарівський старостати і Цупівка Прудянського округу залишаються окупованими. З цими територіями немає зв’язку, там немає електроенергії, і ми не можемо відправити туди гуманітарну допомогу зі зрозумілих причин. Також, за інформацією міськради, у Цупівці повністю зруйновано місцеву гімназію, серйозно пошкоджено будівлю церкви і приватні будинки в центрі села.

17 квітня міськрада здійснювала гуманітарну роботу в різних районах міста Дергачі, зокрема роздавали президентські продуктові пайки з доповненим набором інших товарів у випадку необхідності. Сьогодні, 18 квітня, ця робота продовжиться  у підконтрольних Україні старостинських округах.

Читайте також: Наші війська відтісняють окупантів подалі від Харкова

За словами Вячеслава Задоренка, ситуація з електро- та газопостачанням у місті залишається напруженою. 

– РЕМівці щодня працюють над відновленням електромереж, і щодня від обстрілів на лініях знову трапляються аварії. Буває так, що протягом доби декілька разів відновлюють одну й ту ж саму ділянку, і туди знову прилітають ворожі снаряди.
Завдяки злагодженим діям працівників газової служби вдалося відновити постачання блакитного палива до Ємців та Шовкоплясів. У Дергачах аварії на газогонах теж оперативно усуваються, – каже голова Дергачівської міськради. 

У районі «Посьолку» досі тривають роботи з відновлення централізованого водопостачання. 18 квітня для місцевих мешканців працюватиме стаціонарний пункт відбору води біля колишнього магазину «15», а також об 11:00 підвезуть воду. Деталі дізнавайтеся у міськраді.

Автор: Савелій Мякушко