Окупанти обстріляли Дергачівську громаду – зруйновані будинки

14.04.2022 12:11 Дергачі
Фото: slovoidilo.ua Фото: slovoidilo.ua

Протягом 13 квітня російські війська обстрілювали Дергачі та Слатине Харківської області.

Про це повідомив Дергачівський міський голова Вячеслав Задоренко.

– Протягом доби (13 квітня. – Прим.) окупаційні війська продовжили обстрілювати з артилерії населені пункти Дергачівської громади. Внаслідок бомбардувань зруйновано і пошкоджено декілька приватних будинків у Дергачах та Слатиному. На щастя, обійшлося без постраждалих, – розповів Вячеслав Задоренко.

За його словами, у Русько-Лозівському, Проходівському, Токарівському, Козачолопанському округах та Цупівці Прудянського округу здійснювати гуманітарну роботу не можливо з об’єктивних причин. З окупованими територіями немає зв’язку, також усі старостинські округи відрізані від електроенергії, яку нам навряд чи вдасться відновити до завершення бойових дій.

Читайте також: Українські військові розстріляли велику колону ворожої техніки на Харківщині

13 квітня видавали гуманітарну допомогу в Дергачах, відправили продукти і в інші населені пункти громади – до Семенівки, Болибоків, Безруків, Слатиного, Прудянки.

Фото зі сторінки Вячеслава Задоренка у Facebook

Дергачівські енергетики та газовики щодня продовжують працювати над відновленням електро- та газопостачання у місті. Протягом дня РЕМівцям удалося відновити подачу електроенергії на Нових Дергачах та повністю по вулиці Центральній.