Окупанти обстріляли громаду на Харківщині: двоє людей поранено

26.07.2022 13:15 Дергачі
Наслідки попередніх обстрілів Дергачівської громади. Телеграм-канал Дергачівська міська рада Наслідки попередніх обстрілів Дергачівської громади. Телеграм-канал Дергачівська міська рада
Військові рф продовжують хаотично обстрілювати Дергачівську громаду Харківської області.

Під ворожий артилерійський вогонь потрапили Дергачі, Безруки, Слатине, Прудянка, Руська Лозова. З танків та мінометів окупанти гатили по Цупівці, Дементіївці, Новому та Питомнику. Про це повідомив Дергачівський міський голова.

– Внаслідок обстрілів двоє слатинчан – 55-річна жінка і 70-річний чоловік – отримали середні та важкі поранення. Лікарі швидкої допомоги оперативно доставили поранених до лікарні, – повідомляє Вячеслав Задоренко.

На Дергачівщині продовжують надавати гуманітарну допомогу тим, хто залишився в громаді, та евакуйованим до більш безпечних місць.

– Ми надаємо гуманітарну допомогу в усі підконтрольні населені пункти, без винятку. Всюди, куди є можливість доїхати – привозимо гуманітарні вантажі. 25 липня ми проводили гуманітарну роботу в Дергачах, відправили допомогу до Безруків, Слатиного, а також до П’ятихаток для евакуйованих людей з Руської Лозової. Дякую всім волонтерам, працівникам міської ради і соціальних служб, які щодня долучаються до цієї роботи! – сказав "Слобідському краю" очільник громади.

Окупанти обстріляли громаду на Харківщині: двоє людей поранено

Нагадаємо, в усіх населених пунктах громади, окрім Дергачів, відсутнє газопостачання та мобільний зв'язок. Утім, люди все одно не полишають своїх домівок.