Онук автора знаменитої казки «Пригоди Чиполіно» відвідав Дергачі

07.01.2023 12:16 Дергачі
Фото: Марко Родарі виступає в місті Дергачі, Харківська область Фото: Марко Родарі виступає в місті Дергачі, Харківська область

Відомий італійський клоун Марко Родарі, нащадок автора казки «Пригоди Чиполіно», відвідав місто Дергачі Харківської області.

Про це повідомляє «Слобідський край» з посиланням на Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради.

Днями до Дергачівської громади завітав онук дитячого письменника Джанні Родарі – автора знаменитої казки про пригоди Чиполіно та його друзів  – відомий італійський клоун Марко Родарі. Раніше він приїздив підтримати дітей в інших «гарячих точках» світу, таких як Ірак, Сирія та Палестина.

Як розповіли в управлінні освіти, Родарі розважав усіх присутніх фокусами і веселими історіями, створюючи атмосферу чудес та магії.

«200 діточок громади отримали неперевершені емоції, щиро раділи та веселились, плескали в долоньки, сміялись і активно повторювали рухи, які показував їм чудовий клоун Пімбо», – зазначили в управлінні.

Марко Родарі показує виставу, Дергачі, Харківська область

Марко Родарі та діти, Дергачі, Харківська область

Раніше ми писали, де у Дергачівській громаді можна зарядити телефон у разі відключення світла: перелік. До того ж нещодавно у Дергачівському районі енергетики повернули світло у село Безруки та селище Слатине. Після Нового року роботи плануються ще в декількох населених пунктах громади.

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.