Старосту Козачої Лопані підозрюють у держзраді

04.05.2022 20:23 Дергачі

За інформацією слідства, староста Козачолопанського старостинського округу Дергачівської громади Харківської області проводить роботу з налагодження поставок так званої «гуманітарної допомоги»" з рф та висвітлює це в російських ЗМІ.

4 травня Харківська обласна прокуратура заочно повідомила про підозру у державній зраді двом громадянам України.  За інформацією слідства, староста Козачолопанського старостинського округу Дергачівської ТГ Людмила Вакуленко перейшла на бік ворога. Окрім цього, жінка проводить роботу з налагодження поставок так званої «гуманітарної допомоги» з рф та висвітлює це в російських  ЗМІ. Також вона  вербує місцевих жителів для роботи в інтересах агресора.

Водночас прокуратура заочно повідомила про підозру за фактом державної зради та колабораційної діяльності місцевому жителю. Чоловік добровільно обійняв посаду «т.в.о. голови тимчасової адміністрації». Цей житель Козачої Лопані сприяв перепідключенню комунальних комунікацій селища до комунікаційних ліній рф, передавав в управління агресора господарські підприємства тощо.   

Досудове розслідування проводять слідчі Управління СБУ в Харківській області.