У Дергачах відбудовують дитячий садок «Калинка», зруйнований окупантами (фото)

12.07.2023 11:55 Дергачі

У місті Дергачі Харківської області тривають роботи з відновлення дошкільного закладу «Калинка», який зазнав значних руйнувань внаслідок ворожих обстрілів.

Про це «Слобідський край» пише з посиланням на Управління освіти, культури, молоді та спорту Дергачівської міської ради.

«Заклад зазнав суттєвих руйнувань у результаті обстрілів агресора, внаслідок чого пошкоджено покрівлю одного з навчальних корпусів, зруйновано уламками снарядів групові приміщення, дитячі кімнати відпочинку та ігор, коридори, миючі кімнати. Система опалення, пожежна сигналізація, фасад, територія подвір’я, на жаль, усе зазнало значних пошкоджень», – ідеться у повідомленні.

До того ж заклад не має облаштованого укриття, тому є необхідність у його створенні та облаштуванні.

Для відновлення одного з корпусів дитячого садка виділено кошти від Дергачівської міської ради для придбання будівельних матеріалів. Ремонтні роботи розпочаті у співпраці з Благодійною організацією «Добробат».

Нагадаємо, жителі міста Дергачі Харківської області можуть отримати грошову допомогу від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) для родин з дітьми до 17 років включно. Реєстрація відбуватиметься з 6 по 20 липня з 09:00 до 16:00 у міському гуманітарному центрі тільки за опублікованим графіком.

Нагадаємо також, що у місті Дергачі на відновленні зруйнованої цивільної інфраструктури та благоустрою територій уже працюють 105 безробітних, які долучились до «Армії відновлення». 

Раніше ми писали, як у місті Дергачі Харківської області випускники ліцею № 2 танцювали вальс на фоні зруйнованого російською ракетою Будинку культури. 

Більше новин Дергачі читайте на нашому сайті.